Dane teleadresowe

Baltix Sp. z o.o.
ul. Podolska 12/1
81-321 Gdynia
Polska


tel. +48 58 698 83 04

fax. +48 58 698 83 02

e-mail: info@baltix.se

Rekrutacja / Biuro

tel. +48 58 698 83 04

e-mail: rekrutacja@baltix.se

Kontakt

Jakub Gebhardt - Dyrektor Zarządzający

e-mail: jakub@baltix.se

Agnieszka Gebhardt - Dyrektor Finansowy

Henryk Wiśniewski - Dyrektor ds. Technicznych

tel. +48 606 378 445

e-mail: henryk@baltix.se

Karolina Bakuła - Dyrektor Administracyjny

tel. +48 784 383 020

e-mail: karolina@baltix.se

Magdalena Dybowska-Austen - Specjalista ds. Administracji

tel. +48 662 700 039

e-mail: magdalena@baltix.se

Joanna Kozłowska - Kierownik Działu Rekrutacji

tel. +48 883 338 837

e-mail: joanna.k@baltix.se

Sabina Banaczyk - Specjalista ds. Rekrutacji

tel. +48 692 998 099

e-mail: sabina@baltix.se

Izabela Stolarska - Konsultant

tel. +48 664 953 790

e-mail: izabela@baltix.se

Formularz